O nás

Naše farma sídlí v Račicích, malé obci  na jihu Vysočiny. Včelstva jsou umístěna na několika různých stanovištích ve smíšeném lese v okruhu 20 km. Med je ryze přírodní produkt a my se snažíme šetrným zacházením se včelami a posléze i s medem o zachování všech jeho látek a vlastností. Specializujeme se na produkci druhových medu. To znamená, že vytočením medu ve správnou dobu  nebo kočováním za snůškou rozdělíme druhy podle toho, ze kterého zdroje jej včely nanosily.  Včelaříme na tenkostěnných úlech rámkové míry 39×24, které máme umístěné na kočovných paletách. Pro převoz rámů používáme přívěs, který byl vyroben ve firmě  Vezeko 

Profesionální farma vznikla roku 2000 , avšak včelaření se věnuji od roku 1988. Mimo prodeje  medu se zabýváme také produkcí oddělků a chovem matek. Od roku 2009 máme uznaný vyšší šlechtitelský chov včely kraňské. 

Naše výrobky můžete koupit v podnikové prodejně, která je umístěna v suterénu rodinného domu na adrese firmy. Dodáváme do několika obchodů, jejichž seznam najdete v sekci Prodejní místa . V průběhu roku také jezdíme prodávat na jarmarky a trhy v blízkém okolí.